Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -magazinmagazinmagazin
HomeRady a NávodyVěční nešťastníci! Ale tato znamení zvěrokruhu si za to mohou sama

Věční nešťastníci! Ale tato znamení zvěrokruhu si za to mohou sama

I vy zřejmě znáte takové lidi – stále na něco frflou, jsou věčně nespokojení a pokud je i něco potěší, vždy přijde „pohroma“, která jim nedovolí těšit dlouhodobě.

Věčně špatně naladěná, věčně nespokojená a nešťastná?
Zvláště tato tři znamení se vyznačují stálou nespokojeností, ať se děje cokoli. Jsou to prostě „nešťastníci“, kteří vidí život vždy v těch horších barvách.

Váhy

Váhy jsou obzvláště klidná znamení zvěrokruhu, která neustále touží po harmonii. Problémy neřeší, protože nesnášejí konflikty, dusí je v sobě, což jim na náladě nepřidává. Právě jejich strach z hádek či nedorozumění má na svědomí, že se často v životě vydávají špatnou cestou, což z nich činí věčně nespokojené lidi.

Štír

Trochu nadneseně by se dalo říci, že štír je spokojen jen tehdy, je-li nespokojený. Toto znamení je předurčeno k tomu, aby mnohé věci vidělo pesimisticky. Jistě, ve skutečnosti to není až tak špatné. Štír si však život ničí svou podezřívavou povahou. V podstatě věří, že to s ním každý myslí špatně. Má příliš vysoké nároky na své partnery, kolegy, přátele, rodinu. Pokud tyto požadavky nejsou splněny, zůstává zklamaný. A nešťastný.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články