Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -magazinmagazinmagazin
HomePro slečnyMladičké krásky, ale i 70letá ikona uchvátily svým makeupem

Mladičké krásky, ale i 70letá ikona uchvátily svým makeupem

Líčení a úprava účesu je povinnou jízdou v případě velkolepých společenských akcí. Jak ji zvládly celebrity na cenách kritiků v Los Angeles?

I tato akce, která v neděli následovala po vyhlášení filmových cen BAFTA, se doslova hemžilo krásnými ženami. Jejich vzhled nebyl jen o luxusních šatech, ale také dobře zvoleném make-upu. Tentokrát v záplavě desítek známých tváří bodovaly zejména zástupkyně mladší generace.

Ať už je řeč o Peyton Listové, Margaret Qualleyové nebo Selene Gomezové – všem dámám příroda nadělila nejen půvab, ale také téměř bezvadnou pleť (tedy dokonalé plátno pro šikovného vizážistu). U všech tří přitom platilo, že odborníci spíše akcentují jejich přirozenou krásu a jen velmi jemně zdůrazňují přednosti jako jsou mandlové oči, plné a krásně vykrojené rty nebo přitažlivě krojený obličej s lícními kostmi.

Zpěvačka a herečka Selena Gomez s velmi jemnou kočičí oční linkou, která její pohled ještě prohloubí a dodá mu sex-appeal. Zbytek líčení se nese v růžových a načervenalých tónech.
Selena a Peyton patřily mezi dámy, jejichž pohled zdobila výrazná oční linka. V případě Seleny šlo o náznak klasické kočičí prodloužené linky, která pohled prohlubuje a dodává mu sexepíl, u herečky Listové si zase vizážisté vyhráli s formou a volili vizuální grafický experiment.

Herečka a modelka Margaret Qualley, dcera ikonické Andie MacDowellové, má krásu vrozenou. V jejím případě šlo snad o vůbec nejpřirozenější líčení – až se zdálo, že se jí štětec či pudřenka ani nedotkli.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články