Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -magazinmagazinmagazin
HomeMagazínProč využít protizánětlivých účinků Kypřiny úzkolisté?

Proč využít protizánětlivých účinků Kypřiny úzkolisté?

Znáte bylinku Kyprinu úzkolistou nebo i jinak nazývanou Vrbovku úzkolistou? U nás se začala vyskytovat ve větší míře po známé tatranské vichřici z roku 2005, kdy ustoupila vegetace stromů a právě Kyprina si našla své přirozené místo v tatranské vegetaci.

Poznáte ji jako vysokou, někdy až dvoumetrovou, fialovou rostlinu. Napadlo by však někomu, že právě díky svému výskytu ve vysokých nadmořských výškách má blahodárné účinky pro lidské zdraví?

Kyprina úzkolistá je pro mě méně známou rostlinkou, která ovšem skrývá snubní vlastnosti. Působí uklidňujícím dojmem a odstraňuje pocit psychického vypětí a úzkosti, nespavosti, také působí protizánětlivě, chrání sliznice, tedy podporuje imunitní systém. Toto všichni v dnešní době potřebujeme,“ říká všeobecná lékařka MUDr. Daniela Halmová.

Angína, rýma či bolest v krku
Pokud vás již skolí jedno z těch onemocnění, se kterými se setkáváme právě v zimním období, vyzkoušejte přírodní Neoglucan AKUT – tekutý výtažek z vybraného kmene medicínské houby Hlívy ústřičné a Kypriny úzkolisté. Tento produkt má silné protizánětlivé a antioxidační účinky díky Kyprině, která je i silným antioxidantem, silnějším než samotná Hlíva ústřičná.

Dámy, příjemným bonusem je to, že kypřina má také anti-aging efekt!

Neoglucan AKUT je bezlepkový, veganský, přírodní a bez konzervantů. Je vhodný pro lidi s chronickým zánětem a oslabenou imunitou. Přispívá ke stimulaci přirozené obranyschopnosti organismu a má protizánětlivé účinky. Doporučuje se užívat během intenzivní tělesné a psychické námahy, během oslabení organismu v období virových epidemií.

Čím je neoglucan® tinktura AKUT speciální?

● Kyprina úzkolistá se sbírá se speciálním povolením ve vysokých nadmořských výškách ve Vysokých Tatrách, což příznivě ovlivňuje přirozený výskyt antioxidantů,

● 100% přírodní, tekutý beta-glukan extrahovaný z vybraného kmene medicínské houby Hlívy ústřičné,

● tekutý extrakt zraje 6 měsíců, což podporuje tvorbu synergického efektu přírodních látek, které zachovávají adaptogenní účinky Hlívy ústřičné a Kypriny úzkolisté.

Pozitivní účinky neoglucan®️ tinktury AKUT potvrzuje i lékařka: „Mám ráda tento výrobek z několika důvodů a jedním z nich je hlavně přirozená podpora imunity hned na začátku trávicí a dýchací soustavy, která je branou pro vstup virů či bakterií – právě slizniční imunita v oblasti nosohltanu je klíčová pro rychlou reakci organismu proti infekci. Neoglucan®️ rychle působí právě zde, snadno se užívá, a proto se nám osvědčil hlavně v akutním (raném) stadiu respiračních infekcí, ale i při dlouhodobé podpoře imunity,“ pokračuje všeobecná lékařka MUDr. Daniela Halmová.

neoglucan® tinkturu AKUT si můžete zakoupit ve vybraných lékárnách nebo na www.neoglucan.cz s poštovným zdarma spolu s neoglucan® tinkturou s obsahem 100% beta-glukanu, zinku a vitamínu C.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články