Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -magazinmagazinmagazin
HomeMagazínLuxus už není komu ukazovat! Ruská influencerka a manželka nejznámějšího ruského krasobruslaře...

Luxus už není komu ukazovat! Ruská influencerka a manželka nejznámějšího ruského krasobruslaře přišla o příjem z Instagramu: Prozradila, kdo ji bude živit

Zatímco většina známých osobností kritizuje Putina, Jevgenij Pljuščenko se ženou dále veřejně podporují Rusko

Ruské celebrity aktuálně přežívají obtížné období. Ne proto, že by se angažovali v pomoci Ukrajině, trápí je něco jiného. Odstřihnutí od sociálních sítí jim způsobilo nemalé a nemilé problémy.

Ne všichni odsoudili kroky Putina
Na Ukrajině zuří válka, v Rusku úřady vypnuly ​​Facebook i Instagram, na oligarchy ale i celou zemi byly uvaleny tvrdé sankce. Několik osobností veřejně odsoudilo jednání Vladimira Putina a veřejně jeho „speciální operaci“ řeklo ne. Nicméně, ne všichni.

Například úspěšný krasobruslař Jevgenij Pljuščenko, který dále hrdě stojí za svou zemí a za svým prezidentem. Samozřejmě věrně po jeho boku stojí a sdílí stejný názor i jeho manželka. Producentka Jana Rudkovská, jejíž hlavní příjem byl, mimo jiné, dosud iz dnes již v Rusku zakázaného Instagramu je v zemi také velkou hvězdou.

„Jsem Rus“ Jsem hrdý na to, že jsem Rus! Narodil jsem se ve Velkém Rusku na území Chabarovsk. Dlouho jsem žil ve Volgograde-Stalingradu. Soutěžil jsem za Petrohrad, nyní žiji a pracuji v Moskevské oblasti. Do naší vlasti – Ruska jsem přinesl 4 olympijské medaile ze 4 různých olympijských her! Stop rasismu! Stop genocidě! Stop fašismu!“ napsal před týdnem hrdý Pljuščenko a možná ani nečekal, že si vyslouží tolik kritiky.

Nikdy se netajil tím, že je s Putinem přítel a prohlašoval, že sport a politika by se neměly míchat, je proti sankcím proti ruským sportovcům, za což si vysloužil obrovskou kritiku od běžných, ale i vlivných lidí.

Podobný status napsala před časem i jeho manželka Jana, která sice vyjádřila smutek z toho, co se děje na Ukrajině, ale veřejnost ji odsoudila, že tak učinila jen proto, aby nepřišla o své příjmy od ukrajinských firem, s nimiž spolupracuje. Nadále zůstává hrdá Ruska, která věří svému prezidentovi.

„Žijeme v Rusku! Jsme hrdí na to, že jsme Rusové! Předtím, než napíšete kletby proti nám, našim rodinám a našim dětem, zamyslete se nad tím, jakou cestou jste se vydali? tyto nesmysly Rusům 24 hodin denně a šíří falešné zprávy z Ukrajiny, by měly rozumět samozřejmým věcem! Totiž!!!!Ještě více zapalujete oheň nenávisti mezi našimi zeměmi a národy! nebojíme!! Navíc jsme na to hrdí! Žijeme v Rusku! Jsme hrdí na to, že jsme Rusové!“ napsala na Instagramu.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu
Příspěvek, který sdílí Yana Rudkovskaya (@rudkovskayaofficial)

Okázalý život na vysoké noze plný luxusu
Manželka známého krasobruslaře Jana Rudkovská má těsně před 50-tkou, je producentka a pochází z Kazachstánu. Kromě toho, že má po svém boku slavného muže, si ale dokáže peníze pořídit i sama, mimo jiné také jako influencerka, která se pohybuje v lepší společnosti. Na svém Instagramu má přes 6 milionů followerů a pokud byste si mysleli, že jde o skromnou ženu a matku, jste na omylu. Pohybuje se mezi vlivnými lidmi a potrpí si na drahé věci.

FOTOGALERIE
Jana Rudkovská má kolem sebe samé vlivné lidi a pohybuje se ve vybírané společnosti, foto: Oksana Bondarenko, Jana Rudkovská a Světlana Zacharová, galavečer „Russia in Vogue“, 2021

Okázalý život a luxus si i se svým manželem velmi ráda dopřeje, o co se neváhá na sociální síti podělit samozřejmě také s fanoušky. Drahá auta, dovolené, luxusní módní kousky, šperky a interiér domu, o kterém se běžným lidem může jen zdát. O to vše se dělila Jana se svými fanoušky na Instagramu, který samozřejmě v případě influencerek slouží jako zdroj příjmu z reklamy.

Nicméně, i ruským influnecerkám je už prozatím konec. Rusko omezilo přístup k sociální síti Instagram, kterou provozuje americká společnost Meta Platforms. Podle agentury AFP to v pátek oznámila ruská Federální služba pro dozor v oblasti telekomunikací, informačních technologií a masmédií (Roskomnadzor). O tento krok ji požádala ruská generální prokuratura, která v pátek také oznámila, že zahájila trestní stíhání proti společnosti Meta Platforms.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články