Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -magazinmagazinmagazin
HomeRady a NávodyZnáš čaje, po kterých se vyplatí sáhnout v době diety?

Znáš čaje, po kterých se vyplatí sáhnout v době diety?

Vhodně zvolený čaj může být během dietování skvělým pomocníkem a poskytnout nám optimální podporu, protože některé druhy čaje mohou snížit chuť k jídlu či pozitivně ovlivnit spalování tuků. O které jde?

Rooibos čaj.
Během diety je třeba si dávat pozor nejen na to, co jíme, ale také na to, co pijeme. Je důležité z těla odstraňovat toxiny, které jsou způsobeny zvýšeným spalováním tuků. Některé druhy čajů nastartují metabolismus či zmírní chuť na sladké. Tady jsou!

Zelený čaj

Zelený čaj, například japonská Sencha, je obzvlášť dobrou volbou během hubnutí, protože rostlinné látky, které obsahuje – polyfenoly, podporují metabolismus v těle a aktivují spalování tuků. Hořké látky navíc zpomalují chuť k jídlu. Ale to není všechno! Podle studií zelený čaj chrání buňky před volnými radikály a významně přispívá ke zdravému srdci.

Děti se nechtějí zpotit, dospělí se vymlouvají na čas. Slováci se nehýbou, sedí a to je nemoc!
Zázvorový čaj

Zázvorový čaj je ověřeným bonusem pro náš imunitní systém, ale může podpořit i dietu a to hned dvěma způsoby – kořen zázvoru stimuluje metabolismus a tlumí pocit hladu. Mírně pikantní čaj můžete popíjet během celého dne, nemusíte se obávat, že byste večer neusnuli.

Perfektní snídaně? Pokud počítáte kalorie, tato sklenice se vám zalíbí
Rooibos čaj

Čaj, který má původ v Africe, pomáhá při přechodu na méně kalorický způsob života. Proč? Krásně zbarvený čaj svojí nasládlou chutí uklidní nastojčivou chuť na něco sladkého, přitom žádné prázdné kalorie tělu nedodáme. Obsažené rostlinné látky navíc snižují stresové hormony a bez nich tělo dokáže lépe spalovat tuky. Čaj rooibos neobsahuje kofein, takže jej lze bez problémů pít i večer.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články