Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -magazinmagazinmagazin
HomeMagazínJsou za tím jiné ženy? Konec velké lásky z Love Islandu, známý...

Jsou za tím jiné ženy? Konec velké lásky z Love Islandu, známý pár dnes překvapil rozchodem

Nikol Treterová a Vilém Šír patřily mezi nejoblíbenější páry ze show Love Island. Zpočátku se zdálo, že jejich láska vydrží i mimo kamery, ale teď šokovali fanoušky rozchodem.

Krásná Nikol a sympatický tanečník Vilda, kterého můžete sledovat také v show Let’s Dance jako partnera herečky Zuzky Šebové, se rozešli. Mnohé fanoušky sympatické dvojice to zaskočilo, jiní už něco tušili, protože Vilém měl údajně psát i jiným ženám.

Po Love Islandu přišla zkouška
S oznámením o rozchodu přišla jako první Nikol, protože se jí na sociálních sítích hromadily zprávy od žen, které viděli Viléma v Bratislavě s někým jiným, nebo jí posílali screenshoty zpráv, které jim napsal. „Na Love Islandu to bylo všechno velmi krásné, ale ta poslední zkouška je, když přijedete domů a dostanete do rukou mobil,“ vysvětlila Nikol. Podle jejích slov právě tuto zkoušku Vilém nezvládl.

Tanečník měl začít všude říkat, že spolu nechodili opravdu, jen kvůli show, což Nikol zranilo. V příbězích, které zveřejnila se jí tlačí slzy do očí a je vidět, že ji rozchod skutečně mrzí.

Vilda reagoval jen stroze
K rozchodu se následně vyjádřil i Vilda, který už žádné důvody neuváděl, pouze fanouškům na Instagramu oznámil, že mezi ním a Nikol je definitivní konec. „Děkuji za všechno. Bohužel, život je v realitě náročnější než ve vile. Rozešli jsme se už před nějakým časem, jen jsme to zatím nikomu neřekli. Niky, děkuji,“ napsal sympatický tanečník na Instagramu, kterého nyní můžeme vidět po boku Zuzky Šebové v Let’s Dance:

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články