Pátek, 24 března, 2023
- Komerční sdělení -magazinmagazinmagazin
HomeRady a NávodyHotel pro děti Krkonoše, které není, co vytknout

Hotel pro děti Krkonoše, které není, co vytknout

Hotel pro děti Krkonoše je naprosto dokonalým hotelem pro rodiče a jejich děti. Ubytování je v nádherné přírodě v perfektním nově zrekonstruovaném hotelu, který je příjemný a půvabný již na první pohled. Ubytovat se je možné v jednom ze šestnácti pokojů, přičemž dohromady má hotel kapacitu 71 lůžek. Pokud navíc cestujete s miminkem, jako tomu bylo v našem případě, je možné si na pokoj zapůjčit také dětskou cestovní postýlku, a dokonce i videochůvičky. Pro mě byla tato možnost naprosto dokonalá a byla jsem ráda, že můžeme cestovat i s takto malým miminkem a nemít přitom žádné větší obavy z ubytování či nějakých komplikací na pokoji. 

Hotel pro rodiny s dětmi hodnotím velmi kladně

Hotel pro rodiny s dětmi hodnotím opravdu velmi kladně. Jídlo v tomto hotelu nemělo chybu a manžel, který je opravdu velkým kritikem jídla, neměl s jídlem v tomto případě sebemenší problém. Ba naopak mu pokaždé velmi chutnalo a byl celkově spokojený se všemi podávanými chody. Mě rozhodně velmi zaujala každodenní ranní tabule formou studeného i teplého bufetu, na které nechyběl domácí chleba z místní pekárny, sýry, vajíčka, čerstvé ovoce i zelenina od místních farmářů. Byla to naprosto dokonalost. Tolik čerstvého a lokálního množství surovin jsem na jednom místě snad ještě ani neviděla. Co se týče jídla, tak jsem na tomto našem rodinném výletu přibrala minimálně tak 5 kg. 

Ubytování v Krkonoších s dětmi bylo perfektní

Ubytování v Krkonoších s dětmibylo naprosto perfektní. Každý den jsme jezdili na výlety, chodili na dlouhé túry s kočárkem, jezdili dokonce na kolech, lenošili a našli jsem si čas i na dobré večeře každý den, které byly naší společnou chvilkou, kterou jsme si s manželem opravdu užívali. Každopádně jsem v tomto překrásném hotelu, který je na místě, kde je permanentně krásné počasí, nebyli naposledy.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články