Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -magazinmagazinmagazin
HomeRady a NávodySoukromá školka Praha 10 – perfektní zázemí pro děti

Soukromá školka Praha 10 – perfektní zázemí pro děti

Soukromá školka ProFamily nabízí řadu výhod. Dětem se věnují profesionálové, kteří jim pomohou při prvních krůčcích v nové životní etapě, kterou školka je. Bohatý program pak zaručí, že se ratolesti rozhodně nebudou nudit.

Soukromá školka Praha 10

Soukromá školka Praha 10 se nachází v Dubči, konkrétně jde o krásnou prvorepublikovou vilu se vzrostlou zahradou. Celý objekt je po náročné rekonstrukci, zcela tak vyhovuje legislativním požadavkům i potřebám dětí. Jde o akreditovanou mateřskou školu pro děti od 2 do 7 let, dětem je nabízeno kvalitní vzdělávání dle propracovaného školního vzdělávacího programu. Ten je zaměřen na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou zábavy, prožitku a her.

Školka Praha 10

Školka Praha 10 toho může mnoho nabídnout. Otevírací doba od 7 do 19 hodin je vítaná nejen pracujícími rodiči. Využít můžete také noční či víkendové hlídání. Samozřejmostí jsou kvalitní pedagogové, příjemné prostředí, a hlavně spousta zážitků. Školka pořádá ozdravný pobyt v lázních, zimní zájezdy do hor nejen na lyže a několikrát do roka pak školky v přírodě, ať už v Česku, či třeba i v zahraničí. Děti tak poznají hrady, zámky, muzea, ekofarmy, planetária a užijí si spoustu další zábavy.

MŠ Praha 10

Školka disponuje rozlehlou zahradou s herními prvky, které slouží nejen ke hraní, ale i ke cvičení. Dítě si může vybrat z různých aktivit a rozvíjet se tak vybraným směrem. MŠ Praha 10 nabízí například kroužek keramiky, hru na flétnu, různé sporty, ovšem zabavit se mohou také na ranči s poníky. Školka ProFamily poskytuje hipoterapii a canisterapii, děti se tak mohou lépe seznámit s koňmi a psy.

Díky rozmanitým aktivitám se ve školce děti rozhodně nebudou nudit. Díky bohatým zkušenostem ProFamily perfektně připraví dítko na budoucí život školáka.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články