Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -magazinmagazinmagazin
HomeRady a Návody9 nejlepších líčení cen BAFTA: Rty jako krev, kočičí linky i nahá...

9 nejlepších líčení cen BAFTA: Rty jako krev, kočičí linky i nahá krása

Na slavnostním vyhlášení filmových cen v Londýně se objevily dámy s ukázkovým líčením i úpravou účesu. Které z nich bodovaly nejvíce?

Mnohé byly přitažlivé, krásné a jedinečné – takové jsou téměř všechny. Na slavnostním gala v Londýně se však i tentokrát do pozornosti dostaly například herečky, které vsadily na přirozenost a minimální (doslova nahé) líčení. Byl to případ francouzské krásky a Bond-girl Ley Seydouxové, ale také například norské herečky Renaty Reinsveové.

V případě dam jako Caitriona Balfe či Sienna Miller se zase ke slovu dostala výrazná rtěnka. Krvavě červený tón předváděla právě Miller, oblečená v šatech Gucci, její irská kolegyně vsadila na dramatický tón s gotickým vzezřením – červenou s fialovými a hnědými podtóny. U Lucy Boyntonové pak zase dominoval merlotový odstín, který evokoval retro náladu art-deca.

A u kterých dam zase pro změnu vizážisté kladli důraz na oči a nádherný pohled? Klikněte se do naší galerie (nahoře) a poznejte je sami. Níže si také můžete prohlédnout módu dam na 75. ročníku cen BAFTA.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články